Kontakt oss

Bakke, Senter for Mestring og Rehabilitering AS
Iddefjordveien 885, 1765 Halden
Org.nr: 987658584

Tlf.: 69 17 26 00
Fax nr. 69172601

E-post: bakke@bakke-o.no
Inntakskontoret:
Dir.tlf.:69172602
Mobil 41519090
inntak@bakke-o.no

Ledergruppen:

Halvard Bakke Johnsen
Daglig leder
Dir.tlf.:69172707.
Mobiltlf.: 97197437
halvard@bakke-o.no

Egil Hovland
Nestleder
Dir.tlf.:69172706
egil@bakke-o.no



Mette-Lise Størholt
Fagleder
Dir.tlf.:69172708
mette-lise@bakke-o.no

Anna Apelman
Fagleder
Dir.tlf.:69172708
anna@bakke-o.no



Hege Lund
Fagleder
Dir.tlf.:69172709
hege@bakke-o.no


Veibeskrivelse

Kjør inn til Halden.
Fra Halden Sentrum følger du riksvei 22 (Blå-grønne veien) 15 km. mot Holtet. Adressen er Iddefjordsveien 885.



Kart og veibeskrivelse
Levert av Det Norske Kartselskap AS
*
*